Hızlı Mikrobiyal Tespit

Ultra hızlı mikrobiyal tespiti keşfedin ve ürününüzü daha hızlı salıverin! 

bioMérieux mikrobiyal bozulmayı daha hızlı tespit için eksiksiz ürün yelpazesi sunuyor.

Hız, güvenilirlik ve hassasiyeti birleştiren BacT/ALERT® 3D ve CHEMUNEX® sistemleri dünyanın her yerindeki gıda üretim tesislerinde rutin işlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

BacT/ALERT® ve CHEMUNEX®  teknolojileri tarafından sağlanan son ürünün salıverilmesi ve süreç kontrolü için hızlı mikrobiyal sonuçlar karantina süresi, depolama maliyetleri ve üretim bozulması üzerinde doğrudan bir etkisi vardır.

BacT/ALERT ve CHEMUNEX® sistemleri bozulmaya neden olan mikroorganizmalarının doğrudan kantitatif ve varlık/yokluk testini yapan her laboratuvara kolaylıkla uygulanabilir ve birçok ürün tipinin testi için kaliteyi etkin bir şekilde artırabilir.

Aynı zamanda işçilik süresini azaltarak, yanlış pozitifleri, tekrar test etmeyi, numunenin uzun ön inkübasyonlarını ve ürünle cihaz standartlaştırmasını ortadan kaldırarak, laboratuvar iş akışını geliştirirler. Arka plandaki okumaları telafi etmek için artık parti kontrollerine veya referans değerleri geliştirmeye gerek yoktur. Bunların hepsi doğruluk ve güvenilirlikten vazgeçmeden başarılabilir.

Pioneering diagnostics