Firmamız

2013 yılında bioMérieux önemli bir mihenk taşı olan 50. yıl dönümünü kutladı. Bu yıllardaki gelişmemiz, dünya çapında halk sağlığını iyileştirmeye yönelik öncü bir ruh oluşumuz ve kendimizi bu alana amansızca adamamız sayesinde gerçekleşmiştir. Bugün bioMérieux, 41 yan kuruluşu ve geniş bir distribütör ağı vasıtasıyla 150'den fazla ülkede hasta sağlığını geliştiren ve tüketici güvenliğini sağlayan tanı çözümleri sunmaktadır.

Bulaşıcı hastalıklar, acil kardiyovasküler vakalar ve hedeflenmiş kanserler konusunda alınan klinik kararlar için tıbbi değeri yüksek testler geliştiriyoruz. Endüstriyel uygulamalarda ise tarımsal gıda, ilaç ve kozmetik ürünlerindeki bulaşma risklerini önlemeye katkıda bulunuyoruz.

Ayrıca laboratuvarlara da ilerleme getiriyoruz: otomasyonu artırarak ve veri yönetimini geliştirerek sağlık hizmetlerinin yeterliliğini pekiştirmeye, laboratuvar verimliliğini artırmaya ve sağlık masraflarını düşürmeye yardımcı oluyoruz.

bioMérieux, dünya çapında halk sağlığına yönelik önemli zorlukları gidermek için geleceğin teşhis yöntemlerinin tasarlanması ve geliştirilmesi konusunda öncü rol oynamaya devam etmeye kararlıdır.

 

Pioneering diagnostics