bioMérieux Diagnostik Malzemeleri ve Hizmetleri Ticaret A.Ş.

bioMérieux Diagnostik A.Ş., Haziran 1997’de İstanbul’da kurulmuştur. Firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Kaliteli ürünlerin yanısıra, kaliteli bir hizmetin sunulmasını hedef alan bioMérieux, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini ISO 9001:2008 ve ISO 10002 standartları çerçevesinde yürütmektedir.

bioMérieux Türkiye 2004 yılında in vitro diagnostik sektörünün liderlerinden Instrumentation Laboratory firmasının klinik kimya ve acil tanı ürünlerinin Türkiye yetkili dağıtımcılığını üstlenerek, özellikle acil tanı alanında müşterilerine çözüm ortaklığı sunma yönünde önemli bir adım atmıştır.  

bioMérieux Türkiye, 2011 yılından itibaren Kafkaslar ve Orta Asya ticari sorumluluğuyla beraber, Fransa ve A.B.D.’den sonra uluslararası onaylı bölgesel eğitim üssü olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca, bioMérieux global ürün portföyünden bazı ürünlerin dünya çapındaki hizmetleri Türkiye’den sağlanmış ve belli çözümlerinin dünya lansmanında Türkiye’nin öncülük yapmış olması bizim için bir gurur kaynağıdır.

Pioneering diagnostics