Etik & Uyumluluk

bioMérieux, gerçekleştirilen  tüm görevlerde en yüksek iş etiği ve düzenleyici standartları uygulama sorumluluğuna sahiptir.

Global Compact'ın ilkelerinin korunması

2003 yılından beri bioMérieux, Global Compact'ın bir üyesidir; Global Compact küreselleşme tarafından meydana getirilen sorunları ele alan bir Birleşmiş Milletler uluslararası inisiyatifidir.

Etik standartların korunması

Küresel Etik ve Uyumluluk Programı sayesinde politikalar ve uygulamalar hem dahili, hem de kamusal alanda gerçekleştirilebilmektedir ve bioMérieux'un kurumsal etik kültürü ve bütünlüğü ile de uyumludur. Genel bir davranış kılavuzu ile çalışanların tercihlerinin, eylemlerinin ve davranışlarının karmaşık ve çeşitli küresel iş ortamında yönlendirilebilmesi mümkün olacaktır. Küresel İş Ahlakı Tüzüğümüze buradan ulaşabilirsiniz.

İş ortaklarımızın değerlendirilmesi

Tedarikçiler ile, sorumlu ve sürdürülebilir bir satın alma yaklaşımına dayalı olarak uzun dönem ilişkiler kurulması ve ortak başarının geliştirilmesi konusuna odaklanmaktayız.

Küresel ürün kalitesinin sağlanması

Yaptığımız test sonuçlarına bağlı olarak dünya çapında doktorların her gün tedaviye ilişkin kararlar aldığının veya yiyeceklerin ya da eczacılık ürünlerinin tüketime dayalı olarak piyasaya sürüldüğünün bilincindeyiz. bioMérieux'un kalite politikası ve küresel kalite yönetim sistemi, yüksek kalitede sonuçlara ve düzenleyici gerekliliklere uyum sağlanması açısından yönlendirici niteliktedir.

Denetimlerde iş süreçlerimizin desteklenmesi

Dahili denetim grubu, iş sonuçları ve sürdürülebilirlik açısından paydaşların güveninin sağlanması için risk değerlendirmesi, dahili denetim ve danışma hizmetleri sağlamaktadır.

 

bioMérieux Kurumsal internet sitesinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Pioneering diagnostics