İş Akışı Optimizasyonu

Rekabet üstünlüğünüzü korumaya mı ihtiyacınız var? Laboratuarınızdan sonuna kadar yararlanmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? bioMérieux’de, bir takım hizmetlerle iş akışınızı optimize etmek için laboratuarınızın performansını yeni bir seviyeye taşımanıza yardımcı olabiliriz.

Sağlık sektörü yaşlanan nüfusla ve antimikrobiyal direnç gibi sorunlarla günümüzde önemli bir baskı altında bulunmaktadır. Bu durum laboratuvarda, iş yükünü artırmak ve kaliteyi koruyarak daha hızlı sonuçlar elde etmenizi isteyecekler anlamına gelebilir. Bu talepler bazı durumlarda kaynaklardan, çalışanlardan ve bütçeden kesinti yapma pahasına gelir. bioMérieux’de, mikrobiyoloji laboratuarlarıyla 50 yıllık çalışmamız, karşı karşıya kaldığınız baskıyı anladığımız ve size iş akışınızı optimize etmenizde yardımcı olacak yenilikçi çözümler sunabileceğimiz anlamına gelmektedir.

bioMérieux – iş akışını optimize etmek için kişiselleştirilmiş çözümler

İş akışını optimize etmek, hangi insan ve teknolojik kaynaklarla şu anda ne yaptığınıza bakmakla başlar. Laboratuarınızı  herkesten daha iyi bilirsiniz, fakat uzman bakış açısıyla büyük resmi görmenize yardımcı olabiliriz. bioMérieux iş akışını optimize etmek için kişiselleştirilmiş çözümleri bulmanız ve değişiklikleri uygulamanız için sizinle ortak çalışabilir.

 

Ne yapılması gerektiğini aşağı yukarı biliyorduk, ama doğruyu söylemek gerekirse bize bir itici güç ve başlamamız ve işleri yoluna koymamız için bir rehberliğe ihtiyacımız vardı. bioMérieux uzmanlarının gelip neler yapabileceğimizi söylemeleri, istediğimiz verimi elde etmek için çok daha hızlı ilerlememize yardımcı oldu.

Patrick J. O’Sullivan MS, MT (ASCP)SBB, Laboratuar İşleri Direktörü, Florida Hastane Sistemi

Stratejik Değerlendirme

bioMérieux uzmanları sizinle ortaklaşa bir İş Akış Yönetimi yürütebilirler. Birlikte, üç önemli açıdan sizin performansınıza bakacağız: süreç, insanlar ve teknoloji. Neyi en iyi yaptığınız ve nerede optimizasyon yapabileceğiniz hakkında net fikirlere sahip olacaksınız.

Geliştirilmiş uygulamaları hayata geçirmek

Değişim kolay değildir. Fakat bizler sayısız laboratuarı iş akışını optimize etmek için stratejik değişikliklerden geçirdik. Aşağıdakileri yapmak için sizin yanınızda olacağız:

  • Üretkenliği ve çıktıyı artırmak
  • Artan iş yükünü yönetmek için modern süreçler
  • Geri dönüş süresini kısaltın ve kaliteyi sağlayın, müşteri memnuiyeti için standartlaştırılmış sonuçlar üretin
  • Hataları azaltın veya bertaraf edin
  • Çalışanların becerilerinin en uygun faaliyetlere yönlendirilmesini sağlayın
  • Hareket sayısını azaltın ve güvenliği artırın
  • Stresi azaltın ve çalışan memnuniyetini artırın

Otomasyon ve IT: Çalışanların vaktini boşa çıkarmaya ve standardizasyonu ve sonuç alma süresini geliştirmek için buluşlar

 

Otomasyon

Etkinliklerinizi daha da artırmak için bioMérieux mikrobiyoloji laboratuarlarının otomasyonu için size Mikrobiyoloji Laboratuvarı Tam  Otomasyonu– FMLA® adlı kapsamlı bir çözüm sunuyor.  Laboratuvara bir bütün olarak bakıyoruz, bu yüzden cihazlar birlikte kusursuz çalışmakta ve sizin için en iyi sonuçları verecek şekilde yapılandırılmaktadırlar Çalışanlar vakit kazanır ve siz stardardizasyonu ve sonuç alma süresini geliştirirken, onlar becerilerini en çok gereken yere odaklayabilirler. Yenilikçi, otomatik cihazlarımız şunlardır:

Bilgi teknolojisi

bioMérieux’nün kaldıraç gücü olan bütünleşik yazılım çözümü Myla®, etkin iş akışı döngüsünü kapatmak içindir. Birleştirilmiş ara yüzü sayesinde çoklu aletleri ve çoklu LIS’leri yönetim, veri ve sonuç izlenebilirliğini artırın ve zamanında, güvenli sonuçlar almayı sağlayın.

Çalışan becerilerinin gelişimini destekleyin

Sürekli eğitim ve uygulama çalışan becerilerini, etkinliğini ve iş tatminini artırmak, için çok önemlidir, ayrıca çalışanlar becerilerinin doğru şekilde kullanıldığını hissederler. bioMérieux tüm seviye ve pozisyonlara uygun tam kapsamlı eğitim kursu verir.

bioMérieux’nün Laboratuvar Performans Değerlendirmesi

bioMérieux uzmanları; çalışanlara kendi laboratuvarlarındaki gelişimin iyileştirilmesinin kontrolünü veren Sürekli İyileştirme Etkinlikleriyle (örn. Kaizen) takip eden Laboratuvar Performans Değerlendirmesiyle laboratuvarınızın üretkenliğini %30’a kadar artırmanızda size yardımcı olur.  Etkin olmayan iş uygulamalarını tanımlamanızda size yardımcı olurolumlu değişimler için rehberlik eder ve motivasyonu artırır. YALIN Laboratuar Uygulaması geri dönüş sürelerini iyileştirir ve daha hızlı sonuçlar almaya ve daha güvenli klinik kararlar almayı sağlar.

YALIN Laboratuar Uygulaması geri dönüş sürelerini iyileştirir ve daha hızlı sonuçlar almaya ve daha güvenli klinik kararlar almayı sağlar 

 İndirin

Pioneering diagnostics