Kaynak Yönetimi

Laboratuvarınız, verimliliğini arttırma, personel kullanımını iyileştirme ve daha kısa sürede sonuç elde etme ihtiyacı duyuyor mu? Kalitenin optimize edilmesi gerekiyor mu? Ama daha fazla personel istihdam etme ya da daha fazla yatırım yapma şansınız yok mu? bioMérieux olarak bu sorunları anlıyoruz ve kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olarak bir dizi çözüm sunuyoruz.

Sürekli artan bir taleple karşılaşsa da masrafları kontrol altında tutmak ve asla kaliteden ödün vermemek zorunda olan mikrobiyoloji laboratuvarları, sıklıkla sınırlarını zorlar. Her zaman kendinizi “tetikte” hissederseniz kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetemeyebilirsiniz ve bu nedenle de fikri sermaye, zaman ve para kaybedebilirsiniz. İyi planlanmış bir otomatik cihaz altyapısı, kaynak kullanımını optimize edebilir ve personelin daha katma değerli işlerle ilgilenmesini sağlar. Personelin becerikli ve motivasyonlu olması, diğer bir deyişle iyi insan kaynakları yönetimi, verimliliğin artması konusunda büyük adımlar atmanızı sağlayacaktır.

Sonuç olarak genel verimliliğinizi, iyi kaynak kullanımını ve yatırımların getirisini sağlamakta kalite ve uyum mevzuatlarını ve akreditasyonu kendinize kılavuz belirleyip gücünüzü arttırabilirsiniz. 50 yıldan uzun bir süredir mikrobiyoloji laboratuvarlarıyla çalışan bioMérieux, ekibinizin mükemmel kaynak yönetimi elde etmesine yardım edecek bilgiye sahiptir.
 

bioMérieux – Kalitemizle, otomatik cihazlarımızla verim kazanın

Cihazlarınızın bir bütün olarak sorunsuz çalıştıklarını ve laboratuvarınıza göre özelleştirilebildiği için performans elde etmek için harika imkanlar sunan yüksek kaliteli cihazlarla laboratuvarınızı işlettiğinizi düşünün. Otomatik cihazların kendi işlerini yaparak standart sonuçları zamanında verdiğini bilen personelin, becerilerini en önemli ve gerçekten müdahale gerektiren görevler için saklarken ne kadar mutlu olabileceğini düşünün. Yenilikçi, yüksek kaliteli ve otomatik cihazlarla bioMérieux şirketinin size sunmaya çalıştığı da tam olarak bu.

Otomasyon sayesinde personelinizin değerli zamanını harcamayın

bioMérieux’nün Mikrobiyoloji Laboratuvarı Tam Otomasyonu - FMLA® - laboratuvarların otomasyonu ve performansının artması için geniş kapsamlı bir çözümdür. Bizim farkımız, bir bütün olarak laboratuvarı ele almak ve buradan hareketle optimize iş akışı ve azami randıman oluşturmaktır. Yenilikçi, entegreMYLA® yazılımı sayesinde laboratuvarlar arasında yönetim ve iletişim akışı sağlanıyor ve bakım personeli, hem gelişmiş izlenebilirlikten hem de zamanında sonuç alınmasından faydalanıyor.

Cihaz hizmetleri – cihaz çalışma süresini maksimize edin

bioMérieux’ün kişiye özel cihaz hizmetleri, daha büyük iş yüklerini yönetmek için ve yatırım getirisini yükseltmek için ekipmanlarınızdan en yüksek verimi almanıza yardımcı oluyor. Laboratuvarınızda her şeyin sorunsuz işlemesi, stressiz ve verimli bir ortam yaratılması için özel araçlar, etkisi kanıtlanmış prosedürler ve kurum içi öğeler kullanıyoruz.
 

Esnek ve özel eğitimlerle insan kaynaklarını optimize edin

İnsan kaynağının en değerli kaynak olduğu, klişe bir söz olsa da doğrudur. bioMérieux; personel performansını iyileştirmek, motivasyonu yükseltmek ve personelin laboratuvar performansında daha büyük bir rol oynamak için kendine güvenmesi adına tüm görev kademelerine adapte edilebilecek eksiksiz bir esnek eğitim kurs seçeneği sunuyor. Özel programlarımız, size özgü ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyor. Siz ve personeliniz, hem sınıfta hem de uzak eğitim (e-öğrenme ve web seminerleri) yoluyla karma eğitim yaklaşımını kullanarak uzmanlarımızdan eğitim alabilirsiniz.
 

Optimum kaynak yönetimi için kalite ve uygunluk

Günümüzde uygulanan mevzuatlar giderek karmaşık bir hal alıyor. Kaynaklarınızı en etkin şekilde yönetirseniz, kalite ve uyum standartlarını karşılamanız daha kolay olabilir ve böylece de sonuçlarınızın değerli olmasını sağlar ve en nihayetinde kaliteli hasta bakımı sürecine katkıda bulunursunuz.

Kaliteyi ve uyumu, cihazlarımızın ve hizmetlerimizin bir parçası yapıyoruz; otomasyonla eksiksiz izlenebilirlik sunarak, Labguard® üzerinden gerçek zamanlı kablosuz kalite kontrol izleme sağlayarak ya da cihazlarımızla reaktiflerimiz arasındaki uyumu kolayca kanıtlayan Uygunluk Sertifikası vererek...

İşinde uzman personelimiz, akreditasyon standartlarını yakalamanız için de size yardım edebilir ve böylelikle de günlük faaliyetlerinizin daha da iyileşmesini sağlayabilir. Başarılı akreditasyon kaynaklarınıza ve operasyon yönetiminize güvenmenizi sağlar, itibarınızı arttırır ve ekip motivasyonunu yükseltir ve de geleceğe dönük olarak daha etkin kaynak yönetimi yapmanızı sağlar.

 

Pioneering diagnostics