Sonuç Kalitesi

Laboratuvarınız sadece yüksek kaliteli, güvenilebilir sonuçlardan mı ibaret?  En gelişmiş cihazlara ve reaktiflere yatırım yapmak isteseniz de maliyetleri kontrol altında tutmak için akıllıca seçimler yapmanız gerekiyor. Son derece yetenekli bir ekibin olmazsa olmaz bir şart olduğunu mu düşüyorsunuz ve bu becerileri kullanarak en iyi sonuçları mı elde etmek istiyorsunuz? Kaliteli sonuçlarınızı, kusursuz kalite & uyum ölçütleriyle ve akreditasyonla mı desteklemek istiyorsunuz? bioMérieux, bu çabalarınızda size yardımcı olabilecek deneyimli bir partnerdir.

Hasta bakımını en iyi şekilde sağlamak için klinik çalışanlarına kaliteli, uygulanabilir sonuçlar verebilmek için mikrobiyoloji laboratuvarlarında mükemmeliyet kültürü yerleşmesi gerekir. Günümüzün sağlık sektöründe taleplerin yüksek olduğu düşünülerse her bir kaynağı optimize etmeniz ve motivasyonlu, yetenekli bir ekip kurmanız gerekir. Özel olarak mikrobiyoloji laboratuvarları için tasarlanmış olan yenilikçi ürünler ve hizmetler sayesinde bioMerieux, hedeflerinizi yaklaşmanıza yardımcı oluyor.

Öncü, yenilikçi partneriniz bioMérieux

bioMérieux, yarım yüzyıldan beri vücut dışı tanı yöntemlerinin önde gelen isimlerinden biri. Giderek daha da karmaşık bir hale gelen sağlık hizmetleri sektöründe mikrobiyoloji laboratuvarlarının karşı karşıya kaldığı zorlukların yaşadığı evrime tanık olduk. Yenilik kültürümüzü, her zaman olduğu gibi bugün de canlı tutuyoruz. bioMérieux şirketinin, kaliteli tanı ve tarama testleri sayesinde dünyanın her yerinde en uygun bakım desteği sunabilecek uzun vadeli ortağınız olduğuna güvenebilirsiniz.

İleri tanı

Sonuçların kalitesi son derece önemlidir; tıbbi kararların % 60 ile % 70’i vücut dışı tanı sonuçlarına bağlıdır.1 Bu nedenle, en kaliteli sonuçları elde etmek için sınıfının en iyisi cihazlara ve reaktiflere yatırım yapmaya çalışırken bir taraftan da, doğal olarak, maliyeti kontrol altında tutmak ve de kaynakları akıllıca kullanmak zorundasınız. bioMérieux, Ar&Ge çalışmalarıyla sürekli olarak ileriye gitmeye ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardım etmeye çalışıyor. Kullanım kolaylığı, şeffaflık sunan, güvenilir ve standart sonuçlar veren ürünler sunuyoruz. Reaktif yeniliklerimiz uygun maliyetli “altın standart” API® kitlerinden (dünyada her dakikada, bir 10 API® ID kiti kullanılıyor) okuması kolay ID sonuçlarında renk yoğunluğu ve özgüllük sağlayan kromojenik kültür besiyerleri chromID® serisine kadar geniş bir yelpazede uzanır. Otomasyonlu cihazlarımız ve FMLA® (Mikrobiyoloji Laboratuvarı Tam Otomasyonu) sayesinde standardizasyonu arttırarak ve daha çok beceri gerektiren işleri yapabilmeleri için personele daha çok zaman vererek sonuçlarınızın kalitesini arttırmaya yardımcı oluyoruz.

1) The Lewin Group, Inc. The Value of Diagnostics Innovation, Adoption and Diffusion into Healthcare (Temmuz 2005)

Personelin becerilerini ve güvenini arttırın

İşyeri beklentilerinin ve performans yönergelerinin açık olması, nitelikli bir işyeri açısından son derece önemlidir. Motivasyonu yüksek ve yetkin bir ekip elde etmek için personelin, sağlık bilimleri alanındaki yeni teknolojilere ve bilgilere hakim olmasını sağlamanız gerekir. Personel performansını attırmak ve motivasyonu, kararlılığı yükseltmek ve de kaliteli sonuçlar elde etmek için laboratuvar performansında daha büyük bir rol oynamak adına bioMérieux bir dizi eğitim programı sunar. Size özel ihtiyaçları karşılamak için kişiselleştirilmiş programlar sunuyoruz ve hem sınıfta eğitimden hem de uzaktan eğitimden (e-öğrenme ve web seminerleri) oluşan karma eğitim yaklaşımı sunuyoruz).

Akreditasyonla gelen güven

Kalite ve uyum standartları,  hasta bakım sürecini olumlu katkıda bulunmak adına kaliteli sonuç hedeflerinizi yakalamanıza yardımcı oluyor. En gelişmiş standartları yakalamanız için bioMérieux size yol gösterebilir. Otomasyonlu cihazlar, standardizasyon sağlamanın yanı sıra tam izlenebilirlik sunuyor; istediğiniz tüm bilgiler böylece parmak uçlarınızda.

Tüm operasyonlarınızın gerçek zamanlı, kablosuz kalite kontrol denetimi için Labguard® seçeneğini de sunuyoruz. İşinin ehli uzmanlarımız, akreditasyon standartlarını yakalamanıza ve daha yüksek kalitede sonuçlar sunmaya hazır olmanızı sağlamak için size özel hizmetler de sunabilir. Akreditasyon sürecinin korkutucu bir deneyim olması gerekmez; başarılı akreditasyon, her zaman kaliteli sonuç elde etmenizi sağlayan kapasitenize güvenmenizi sağlar.

Pioneering diagnostics