Hasta Memnuniyeti

Hasta memnuniyetini en iyi nasıl sağlarsınız? Hastaların iyi bakıldıklarını hissetmelerini sağlayabilir misiniz? Hızlı geri dönüş zamanları sayesinde sorularının hızlıca cevaplandırılmasını sağlayabilir misiniz? Ekibinizin uzman ve hasta merkezli bakım sunduğunu nasıl garanti edersiniz? Hastanede kalış sürelerini nasıl kısaltırsınız? Hastaları hastane ortamında nasıl güven içinde tutarsınız? Bir sağlık yöneticisi olarak bu sorular sizin günlük sorunlarınızın bir parçası mıdır? bioMérieux hasta memnuniyetini iyileştirmeniz için size geniş kapsamlı çözümler sunuyor.

Bir sağlık yöneticisi olarak hasta memnuniyetini garanti etmeniz için sürekli bir baskı altındasınızdır. Her bir hasta ve onların aileleri gayet doğal olarak kendi hastane deneyimleri üzerine odaklanırlar: onların sağlık sorunlarını ve nasıl tedavi edilebileceğini anlamak; iyileştirmek, böylece iyi bakılmalarını ve hastanede güven altında olmalarını sağlamak ve en sonunda  evlerine dönmelerinin sağlanması. Bu sizin için, hastaların aradığı cevapları vermek için hızlı, doğru teşhis anlamına gelmektedir; çalışanların iyi eğitilmiş olmalarını ve desteklenmelerini sağlayarak; bir yandan hasta sınıflandırmasını ve boş yatakları yöneterek diğer yandan kaliteli hasta bakımı sağlamak; çevresel güvenliği ve antibiyotik yönetimini sağlamak. bioMérieux’de sağlık tesisinizdeki hasta memnuniyeti zorluklarınızın farkındayız ve yardım için buradayız.

bioMérieux – doğru zamanda doğru sonucu almak

Kesin laboratuar sonuçlarını hızlıca hekimlere ulaştırmak kaliteli hasta bakımı ve hasta memnuniyetinin anahtarıdır. Gelişmiş tanı testlerinin haricinde başka şeylerde buna dahildir. Hepsinden öte, hasta laboratuvarda bekleyen, gönderilmesi gereken yere iletilmemiş doğru bir sonuç ile avutulamayacaktır.
 

Laboratuarınızdan azami derecede yararlanmak

Mevcut örnekleri incelemeniz için bioMérieux uzmanları bir Laboratuar Performans Değerlendirmesini yürütmenize yardımcı olabilir. İş planınızı geliştirmenize, mevcut ekipmanınızdan azami derecede yararlanmanıza yardımcı olarak, laboratuvar sonuçlarınızın geri dönüş süreleriyle ilgili en üst düzeyde performans almanıza yardımcıolabiliriz.

Mikrobiyoloji Laboratuvarı Tam Otomasyonu (FMLA®) ve BT çözümleri

bioMérieux’nün Mikrobiyoloji Laboratuvarı Tam Otomasyonu – FMLA® – kavramı mikrobiyoloji laboratuvarlarının otomasyonu ve optimizasyonu için kapsamlı bir çözümdür. Aletlerimiz kusursuzca yerleşir ve böylelikle siz standart hale getirilmiş, güvenilir sonuçları daha hızlı temin etmek için maksimum verimlilik elde edersiniz. Yenilikçi, bütünleşik yazılım çözümümüz Myla®, ayrıca iletişimi ve etkinliği geliştirir. Hastalar bunu asla görmezler – ancak klinik ekip kısa zaman sonra uygun tedaviyi başlattığında, hastalar bakımları ve iyileşmeleri hakkında güven kazanırlar.

Tecrübeli ve ilgili personel

Sağlık personelinin kaliteli, hasta merkezli bakım sağlamaları için tecrübeli, motive ve desteklenmiş olmaları gerekir. Hastaların iyi bakıldıklarını hissetmeleri önemlidir. Net iş yeri beklentileri ve performans ilkeleri tecrübeli bir iş gücünü garanti eder. Sağlık kuruluşu yönetimi de çalışanları sürekli eğitim ve yeni teknolojileri takip etmek ve sağlık bilimindeki bilgileri adına onları amaçları için desteklemelidir. bioMérieux bu önemli faydaları uygulamanıza yardımcı olmak ve kaliteli bakım sunan en iyi ekibe sahip olmanızı garantilemek için bir eğitim programları yelpazesi sunar.

 

Hastanede yatış süresinin kısaltılması

Hasta perspektifinden bakıldığında amaç, sevdikleriyle birlikte bir an önce  evde olmaktır. Sizin için, bu aynı zamanda hastaların çoğuna en iyi bakımı sağlamak için tesisinizden azami olarak faydalanmaktır. Hasta kalım sürelerini azalttığınızda, sisteminizde yatak ve iş gücü zamanı anlamında kapasite kazanırsınız. Etkin hasta sınıflandırması, proaktif programlama ve aktif taburcu etme planlaması optimum hasta bakımı için gereklidir. bioMérieux’nün Sürekli İyileştirme Etkinlikleri bekleme sürelerini asgariye çekmek, verimliliği maksimize etmek ve hasta deneyimini geliştirmek için hastanenizin kapasitesini artırmasına yardımcı olabilir. Hasta yolculuğunun her noktasında süreci planlamanıza, dar boğazları ve geciken taburcu olma sürelerinin ana sebeplerini tanımlamada size yardımcı olabiliriz.

 

 

Enfeksiyon kontrolü ve güvenliğin sağlanması

Hastalar hastaneye iyileşmek için gelirler, kötüleşmek için değil. Maalesef çok ilaca dirençli organizmalar dahil olmak üzere antimikrobiyal dirençli organizmalar ve sağlık bakımı ilişkili enfeksiyonlar (SBİE) günümüzün gerçekleridir. Bir sağlık yöneticisi olarak siz, hastaların enfeksiyondan kurtulmasını, özellikle sepsis’e karşı savaştan galip çıkmasını ve hastalığın yayılmasını önlemeyi sağlamakla yükümlüsünüz.
 

Çevresel kontrol

bioMérieux’de bizler, ilk savunma hattınızın güvenli bir ortam sağlamak olduğunu-düzenli hava, yüzey ve su örneklemeleriyle başlayarak- anlıyoruz.

Bu sebeple ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir uygun nitelikte, çevresel kontrol ve izleme için kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

 

Antimikrobiyal Yönetim

Diğer bir önemli amaç tesisinizdeki antimikrobiyal yönetimi sağlamaktır. Tanımlama ve antibiyotik duyarlılık testi enfeksiyonlu hastalar için uygun tedaviyi belirlemede önemli rol oynamaktadırlar – bu nedenle hızlı, doğru, standartlaştırılmış sonuçlar sunan reaktifler ve cihazlar sağlamaya kendimizi adamış bulunuyoruz. Kendi bünyemizdeki dirence karşı akılcı davranın girişimimiz dahil olmak üzere farkındalığı artırmak ve araştırmaya özendirmek için birçok program içinde aktif durumdayız.

Pioneering diagnostics