İmaj ve Saygınlık

Sağlık kurumunuzun iyi hasta görüşlerine ve bakım kalitesine dayanması gerektiğine mi inanıyorsunuz? Yoksa saygınlığı; hasta güvenirliği, çalışan gururu ve motivasyonu ve bazı durumlarda ileri teknolojiler için fon ayırmanıza yardımcı olan hasta bakım kalitesine yol açan bir unsur olarak mı görüyorsunuz?

bioMérieux’de sağlık kurumlarının mükemmel saygınlığa ulaşmaları için kendilerine yardımcı oluyoruz. Hasta bakımı için en son teşhis teknolojisini, hasta güvenliğini sağlamak için çevre çözümlerini, çalışanların beceri düzeylerini artırmak için programlar ve akreditasyon süreçlerinizi  desteklemek için araçlar sağlıyoruz.

Sağlık bakımı yöneticileri olarak tıbbi tesisinizin imajı ve saygınlığı sizin ellerinizdedir. Mükemmel bir ün kazanmak gerekir. Hastalar ve çalışanlar için güvenli ve konforlu “modern” bir ortam sağlamanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. En yüksek kalitede hasta bakımı sağlamak için çalışanların vasıflı, kendinden emin ve motive olduklarından emin olmalısınız. Her akreditasyon sürecini başarıyla tamamladığınızdan emin olmalısınız.


Büyütmek için tıklayın
 

bioMérieux – hasta bakımı için “modern” laboratuvarlar

En iyi klinik bakım kararları almayı garantilemek için-özellikle kaynak kullanımının optimize edilmesi gerektiği günümüzde- teşhis laboratuvarının en iyi etkinlikte çalışması zorunludur. Mevcut uygulamaları gözden geçirmek başlangıç noktanızdır. bioMérieux uzmanları iş akışı modellerindeki iyileşmeyi tanımlamak için tasarlanan bir Laboratuvar Performans Değerlendirmesi ile ve laboratuvarınızda en iyi performansı elde etmek için nasıl ekipman kullanacağınız konusunda size yardımcı olabilirler.

Size aynı zamanda Mikrobiyoloji Laboratuvarı Tam Otomasyonu – FMLA® kavramını da sunuyoruz: modern ve kullanımı kolay otomatik cihazlarla ve yazılımla mikrobiyoloji laboratuvarını baştan sona bir bütün olarak etkinliğini artırmaya yönelik kapsamlı bir çözüm. Sonuçta elde edilen iş akışı verimlilikleri, standart hale getirilmiş, güvenilir sonuçların hızlıca aktarılması sağlanırken, çalışanların en çok beceri gerektiren görevler üzerine yoğunlaşmalarına imkan verir. Hastanın başucunda, yani uygun tedavinin erkenden uygulandığı ve iyi izlenebileceği, tesisinizin saygınlığını hasta bakımı açısından koruduğu anlamına gelir.
 

Hasta güvenliği

Hasta güvenliği iyi eğitilmiş çalışandan iyi korunmuş ekipman ve tesise kadar her açıyı içerir. Bir sağlık tesisinde olabilecek saygınlığı en çok zedeleyici olaylar arasında, sağlık bakımı ilişkili enfeksiyon (SBİE) salgını gelir. Tesisinizdeki potansiyel enfeksiyon yayılımını kontrol etmek düzenli hava, yüzey ve su örneklemeleriyle başlar. bioMérieux ihtiyaçlarınıza uyarlanabilir uygun nitelikte, çevresel kontrol ve izleme için kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunmaktadır. Salgın önlemi de, özellikle çoklu ilaç dirençli organizmalara karşı, antimikrobiyal dirençli organizmalara karşı bekçilik etmeyi de kapsar. Enfeksiyonlu hastalara uygun tedavi belirlemek hem kapsanan patojenlerin tanımlamasını hem de antibiyotik duyarlılık testini gerektirir. Bizler farkındalığı artırmak ve araştırmayı teşvik etmeye yardımcı olurken-Dirençte AKILCI ol girişimi gibi- sizler bioMérieux’ye devam eden sorunlara olan adanmışlığına olduğu gibi hızlı, doğru, standartlaştırılmış sonuçlar için de güvenebilirsiniz.
 

Çalışan motivasyonunu ve yetkinliğini geliştirmek

Çalışan memnuniyeti ve yetkinlik bir hastanenin saygınlığını belirleyebilir veya yok edebilir. Çok fazla çalışan veya yetkin olmayan çalışanlar kaliteli hasta bakımı sağlayamazlar ve hastalar, hastane çalışanları işlerinden memnun olmadığında bunu hissedebilirler. Öte yandan ilgili ve motive olmuş çalışanlar hastanın güvenini kazanır ve hasta bakımını güvenli ve temiz bir ortamda gerçekleştirirler. İyi tanımlanmış işyeri beklentileri ve performans ilkeleri çalışanları ve hekimleri motive etmeye yardımcı olurlar. Eğitim için çalışanların amaçlarını desteklemek sadakatlerini korumalarına yardımcı olur.

Alanlarındaki en son bilgilerle iletişim halinde olmalarını, kapasitelerine güvenmelerini ve optimum hasta bakımını sunmaya hazır olmalarını sağlamak için sağlık profesyonellerine bir dizi eğitim program sunuyoruz.

 

Akreditasyon hedeflerine ulaşması için Laboratuvarınıza yardımcı olmak

Akreditasyon kendinizi diğerleriyle kıyaslamanıza imkân verir ve mükemmel olmak adına amaçlarınıza ulaşmanızı sağlar. bioMérieux uzmanları kalite desteği verirler ve mevzuata, kalite kontrolüne ve uygunluk gerekliliklerine sahip olması için laboratuvarınızı hazırlamanıza yardımcı olurlar. Labguard® gerçek zamanlı kablosuz izleme sistemimiz prosedürlerinizi ve aygıt kullanma durumunuzun kalitesini göstermenize yardımcı olur ve denetimlerinizi ve onay almanızı basitleştirir. Düzgün prosedürlere uyduğunuzu, hata riskini azalttığınızı ve sonuçların doğru ve güvenilir olduğunu bilmeniz içinizi rahatlatacaktır.

Pioneering diagnostics