Masrafların Kısılması

Daha az şeyle daha çoğunu yapma baskısı altında mısınız? Finansal zorluklara rağmen çalışanları motive etmeniz mi gerekiyor? Yeni otomatik teknolojiye geçmeyi düşünüyor ama bunun sorunlarınızı çözeceğinden emin değil misiniz?

Yaşlanan nüfusa sahip ve yeni sağlık tehditleriyle karşılaşan sağlık profesyonelleri olarak, her gün bu ekonomik zorluklarla uğraşmak zorundasınız. İhtiyaçlarınızı aklında tutarak, bioMérieux size sağlık masraflarınızın kısılmasına yardımcı olacak çözümler sunabilir.

Günümüzde sağlık kurumları sürekli olarak daha az kaynak, çalışan ve daha kısıtlı bütçeyle daha çok iş yapma baskısı altındadırlar. Laboratuvar içi teşhise1 dayanan tıbbi kararların %60-70 arası ile laboratuvar süreçlerini optimize etmek, küçük, hedeflenmiş yatırımlarla sonucu etkilemenin net bir yoludur.

bioMérieux’de laboratuvar süreçleri, insanlar ve teknoloji aracılığıyla tasarruf sağlamanıza yardımcı olabiliriz.
 

bioMérieux – daha azıyla daha çoğunu yapmanıza yardımcı olur

bioMérieux büyük masraflar açmadan mevcut örnekleri gözden geçirmek için bir Laboratuvar Performans Yönetimi uygulayarak size yardımcı olabilir. Laboratuvarlarla olan 50 yıllık tecrübemize dayanarak, daha pratik iş planı geliştirmenize ve maliyetleri düşük tutarak yüksek performans elde etmenize yardımcı olmak için mevcut ekipmanınızdan azami düzeyde yararlanmanıza yardımcı olabiliriz.
 

Çalışanları motive halde tutmak

Sağlık kurumları en iyi etkinlik için yüksek vasıflı profesyonellere güvenirler, ekibinizin becerilerinin iyi kullanıldığından emin olmanız gerekir. Çalışanlar eğitim yoluyla en son bilgi ve teknolojiye sahip olurlarsa daha memnun, motive olurlar ve işlerindeki verimlilikleri artar.

Tam kapsamlı eğitim kurslarımızla her seviye ve konumdaki yüzlerce laboratuvara yardımcı olduk.

 

bioMérieux’nün LEAN laboratuvar Değerlendirmesi

Laboratuvarların karşılaştıkları zorlukları danışmanlarımız benzersiz anlayışımızla çalışanların becerilerini ve kaynakları daha iyi kullanmanıza yardımcı olarak laboratuvarınızın verimliliğini %30’a kadar artırmanıza yardımcı olabilirler. bioMérieux’nun LEAN Laboratuvar Değerlendirmesi, uzun sureli etki sağlaması için ekip üyelerinizi güçlendirerek kendi kişisel gelişimlerinin kontrolünü ellerine almaları için bir şans verir.

Deneyimli dış perspektifimiz geçmişte kalmış çalışma pratiklerini tanımlamaya yardımcı olmakta, olumlu değişime ışık tutarak motivasyonu artırmaktadır. LEAN Laboratuvar Uygulaması geri dönüş sürelerini iyileştirir, daha hızlı sonuçlar almayı sağlar ve klinik karar almada daha  güvenilir olur.

 

Gerçek LEAN deneyimi

LEAN laboratuvarı değerlendirmesinden önce, CNMC’deki mikrobiyoloji laboratuvarın da 11 FTE ve bir denetçi çalışıyordu – ve hala öyle. Ancak artan etkimiz sayesinde, çalışanlarımızın verimliliği kayda değer bir şekilde gelişti. LEAN Laboratuvar değerlendirmesi biyoloji laboratuvarının düzeltmemiz gereken tepe ve dip noktalarını gösterdi.

LEAN Sonrası Kadro: Aşırı Tepe Ve Dip Noktaların Asgariye İndirilmesi

 

Vakit ve nakitten kazanmak için otomasyonu ve BT’yi takım olarak çalıştırın

Mikrobiyoloji Laboratuvarı Tam Otomasyonu (FMLA®)

bioMérieux’nun Tam Mikrobiyoloji Laboratuvarı Otomasyonu – FMLA® – kavramını sunmaktadır, ki bu mikrobiyoloji laboratuvarlarının otomasyonu ve optimizasyonu için kapsamlı bir çözümdür. Laboratuvara bir bütün olarak bakıyoruz ve aletlerinizin kusursuzca yerleştiğinden emin oluyoruz, böylece siz standart hale getirilmiş, güvenilir sonuçları daha hızlı temin etmek için maksimum verimlilik elde edersiniz.  Otomasyona yatırım yapmak daha çok katma değer yaratan işlevler için yüksek vasıflı çalışanlara serbest zaman bırakır.

 

Daha gelişmiş iletişim için BT çözümü MYLA®’dan faydalanın

Laboratuvarlar ve sağlık kuruluşları arasında hızlı, kusursuz bilgi paylaşımı klinik kararların tam bilgi üzerine dayanabileceği ve zamanında verilebileceği anlamına gelir. Bunu size sağlamak için, bioMérieux yenilikçi, bütünleşik yazılım çözümü olan MYLA® yı sunar. Birleşik bir ara yüz aracılığıyla, birden fazla cihazı ve LİS’i yönetebilirsiniz.

MYLA® artırılmış veri ve sonuç izlenebilirliği ve size daha iyi hasta bakımı kararları ve daha hızlı taburcu etmenizi sağlayan eksiksiz, güvenilir bilgiyi-hızla ve güvenle- klinisyenlere sunmanıza imkân verir. Maliyet kazanımları  laboratuvarın dışına taşar. Örneğin, bir sağlık bakımı ilişkili enfeksiyona (HAI) maruz kalan hastane varsa, salgını daha hızlı kontrol altına almak ve yol açacağı genel ekonomik ve hasta bakım maliyetlerini azaltmak için BT entegrasyonu koordineli ve etkin müdahalelerin başlatılmasına yardımcı olur.

 

1) The Lewin Group, Inc. The Value of Diagnostics Innovation, Adoption and Diffusion into Healthcare (July 2005)

Pioneering diagnostics