Müşteri hizmetleri

bioMérieux’nün laboratuarlarla ve sağlık profesyonelleriyle olan müşteri ilişkileri

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

bioMérieux’da müşteri ihtiyaçları önceliklidir.

Size en yüksek seviyede müşteri hizmeti, eğitim ve destek sunmamız için, günlük sorularınızı cevaplamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için 2 özel ekibimiz mevcuttur:

  • Yerel Yardımcı ekipler
  • Küresel Müşteri Hizmetleri (GCS)

Her bioMérieux alt kuruluşu ve distribütörünün yardımı el altında tutmak için kendi Yerel Müşteri Hizmetleri vardır. Amacımız coğrafi konumunuza bakmaksızın size birinci sınıf kişiselleştirilmiş hizmet sunmaktır.

Bu yerel ekipler aletler, reaktifler, bilgi teknolojileri ve hizmet çözümleri için gerektiğinde laboratuar içi teşhis piyasasının uluslararası vizyonuna sahip küresel seviyedeki ekiplerine (2. Sınıf destek) güvenebilirler.

Somut Müşteri Hizmeti Süreci tarafından desteklenen Müşteriler

Her alt kuruluş veya distribütörün size sunacak kapsamlı portföyü ve çözümü mevcuttur. Pazarın uluslararası vizyonundan faydalanarak ülkeye özgü özel ihtiyaçları hesaba katarlar. Ortağınız olarak amacımız, önemli günlük sorunlarınıza yanıt bulmak günlük iş yükünüzü hafifletmenize yardımcı olmaktır.

Küresel Müşteri Hizmetleri (GCS)

GCS’nin 4 ana görevi vardır:

  • Yerel alt kuruluşlara/distribütörlere ikinci seviye teknik destek sağlamak (telefonda ve sahada)
  • Dünya çapında kaliteli müşteri ürünleri ve çözümleri eğitim kursları vermek için alt kuruluşları ve distribütörleri eğitmek
  • Ürün geliştirme projelerinde müşterinin sesini temsil etmede yardımcı olmak
  • Müşteri katma değeri gelişimine aktif olarak katkıda bulunmak

Her yıl ortalama 100’den fazla ülkeden gelen 2.000 çalışan ve distribütör 60.000 saatten fazla eğitim almıştır (ürün eğitimi).

Size nasıl yardımcı olabildiklerini görmek için yerel alt kuruluşunuzla iletişime geçin.
 

Size olan Bağlılığımız

bioMérieux kendisini dünya çapındaki laboratuarlara ve sağlık profesyonellerine birinci sınıf ürün ve hizmetleri sunmaya adamıştır. Çalışma koşullarınızı optimize ederek hızlı hasta yönetimi ve bakımını sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Pioneering diagnostics